O mnie


Nazywam się Magdalena Chalecka, a w świecie craftowym 'ukrywam' się pod pseudonimem Madzik.Jestem właścicielką firmy Project Prezent, która tworzy okolicznościowe pamiątki na specjalne zamówienia. 
Project Prezent jest również producentem ozdób z beermaty i stempli do prac kreatywnych.
Wykonujemy również automatyczne pieczątki firmowe, oraz oferujemy usługę grawerowania w różnych materiałach.

Prywatnie jestem mamą dziewczynki i chłopca, a przygodę z scrapbookingiem rozpoczęłam w 2009 roku. Uwielbiam scrapbooking (artystyczna oprawa fotografii) i cardmaking (tworzenie kart okolicznościowych).

Wszystkie prace, które wykonuję są niepowtarzalne, bo są wykonane ręcznie :) Są wyjątkowe, bo wykonuję je specjalnie dla danej osoby, uwzględniając wszelakie prośby zamawiającego.
Jeśli więc masz ochotę podarować bliskiej Ci osobie coś specjalnego, napisz do mnie, a razem stworzymy wyjątkowy projekt.

Poza craftowaniem mam też inne pasje: wciąga mnie bardzo fotografowanie i szycie oraz trochę pichcenie słodkości. Interesuję się też po części modą i architekturą wnętrz.
Kto wie, czy za chwil kilka mój blog nie wypełni się tymi pasjami.

Baaaaardzo dziękuję wszystkim za odwiedziny mojej strony, za to, że tu jesteście i poświęcacie swój cenny czas, by mnie poznać. Dziękuję za wszystkie komentarze i maile z wyrazami uznania.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich, którzy mnie znają w realu i trzymają za mnie kciuki :)

Wszystkie osoby, które coś tworzą, które wykazują choćby niewielkie przejawy kreatywności - zapraszam na drugi blog Project Prezent.

3 komentarze:

 1. Cudne dzieciaki! Miło Cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Madzia.
  Pozdrawiam serdecznie - Danuta Chalecka z Suwałk. Mam nadzieję, że mnie pamiętasz.
  Gratuluję, piękne prace.Jestem pierwszy raz na Twoim blogu zaledwie kilka minut a już się zachwyciłam.
  Zapraszam na moją stronę www.danachal.pl.tl

  OdpowiedzUsuń