sobota, 10 grudnia 2011

TDZ #4

Witajcie w kolejnej edycji Towarszystwa Dobrej Zabawy. Jako 4-ta, zestaw przygotowywała dla nas Aśko.
Przyznam, że otwierając kopertę - lekko się przeraziłam. Od razu wiedziałam, że tym razem nie podołam połączyć ze sobą tych kolorów, faktur i stylów. Nic Asi nie mówiłam, bo tak ładnie napisała mi w liściku, że ma nadzieję, że jej zestaw mi się spodoba. A tu taka odpowiedź ;o((

A co ja z nim zrobiłam? Ech...
Strasznie kombinowałam, żeby ubrać w całość wszystkie wysłane przez Asię elementy, ale mi nie wyszło ;o((
Zrobiłam taką karteczkę:

Dodałam od siebie papier w paski, który ręcznie obszyłam kordonkiem. Nakropiłam też perełki w płynie i dorzuciłam maleńkie owoce do guziczka oraz biały sznurek.
Reszta jest od Asi.
Czerwoną bazę wyciętą wykrojnikiem - przykleiłam na taśmie dystansującej. Karteczka ta służyć może też jako zawieszka - ma nad wstążeczką pętelki z drucików :DA tego nie wykorzystałam ;o(((


Nie umiałam połączyć dużych reniferów, którym przydzielone były ruszające się oczy z tą elegancką czerwoną bazą. Z tego "złotka" - też nic nie wykombinowałam. A że nie dodałam niebieskości, to i śliczny sznureczek i brylanciki też nie zostały użyte.

Asiu -mam nadzieję, że się nie rozczarujesz.

Strasznie jestem ciekawa jak poradziły sobie pozostałe dziewczyny. Koniecznie zajrzyjcie ze mną do: Aśko, Joasi i Gosi K.

****

Poniżej wyniki zbiorowego Candy.

5 komentarzy:

 1. polatałam po blogach dziewczyn - każda miała problem, nawet sama Asia:D jednak przyznaję, że Tobie Madziu poszło extra:)i kartka jest śliczna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartka świetna! Też miałam nie mały problem z reniferami. Dlatego podeszłam do tematu na wesoło i z efektu jestem na tyle zadowolona, że zastanawiam się czy aby tej kartki nie przerobić na magnes :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka piękna ! Tym razem Twoja jest na pierwszym miejscu !

  OdpowiedzUsuń
 4. Megi, strasznie podoba mi się Twoja kartka! :)))
  a z resztek stworzysz na pewno jeszcze niejedną:)

  OdpowiedzUsuń