poniedziałek, 22 marca 2010

Na roczek

Ukochane bliźniaczki mojej przyjaciółki kończą w tym tygodniu roczek. Jeszcze w lutym przygotowałam dla nich karteczki. Czekały aż do dziś na publikację. Dziś przesyłka dotarła do dziewczynek, więc mogę je już pokazać. Pomysł na karteczki znalazłam gdzieś w necie. Było to zaraz po Sylwestrze, więc juz nie pamiętam gdzie ;o)) Bloga jeszcze wtedy nie było ;o)
Sama narysowałam sukieneczki (dzięki czemu sama stworzyłam sobie nowy szablonik - gotowy do nowych wyzwań). Potem je przystroiłam, opisałam alfabetem brokatowym z magdowa, wydrukowałam życzenia, wierszyki i Voilà.A słodkie ubranka dla dziewczynek ukryłam w pudełeczku w tej samej tonacji kolorystycznej.
A teraz podziwiajcie efekt całościowo-szczegółowy. No i liczę na komentarze. Wszak człowiek całe życie się uczy, a wskazówki od Was są bardzo cenne.

Po kliknięciu w obrazek- otrzymacie jego powiększenie.

P.S. Dziękuję za przychylne komentarze na temat ślubnych karteczek. Dziś zrobiłam dwie nowe, które ujawnię jutro - jak zrobię im dobre zdjęcie w świetle dziennym. Jutro też powędrują do właścicielki.
Wiosennie Was pozdrawiam.

4 komentarze:

 1. Madziku...kolejne śliczności poczyniłaś:)I czekam na odsłonę kolejnych karteczek :)
  Już odpwiadam na pytanie wsprawie notesików. Karteczki do środeczków kupuję w sklepie i zazwyczaj są to zwykłe białe karteczki te na zapiski.Tylko muszą być klejone na grzbiecie aby łatwo było je przymocować do okładki.
  Wcześniej kupowałam takie notesy gotowce w Tesco i ozdabiałam okładki.
  Wiosennie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Peniniu: dziękuje za odpowiedź. U mnie w sklepach sa zwykłe notesy i zwykle z okładkami w lalki barbie albo cos takiego. I nie moge znaleźc takich z czystymi kartkami. Niestety zazwyczaj sa w kratkę. Ale nie poddaję się ;o))
  Szukam fajnego notesu, na zeszycik z przepisami ;o)
  Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. SLICZNOŚCI ROBISZ MASZ UKRYTY TALENT DOBRZE ZE GO ODKRYŁAS:)jA ZAPEWNIE JAK WROCE ZAMÓIE ZNÓW JEDNA KARTKĘ NA KOMUNIĘ ŚW ALE TO BEDĘ WIEDZIEĆ JAK WRÓCĘ TO DAM ZNAĆ:)BUZIACZKI BARDZO MI SIE PODOBAJA TWOJE PRACE MIZYDORA

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodkie i wdzięczne sukieneczki!

  OdpowiedzUsuń