poniedziałek, 25 lipca 2011

Przepiśnik i wyróżnienie

Zeszyt na przepisy wszelakie - w brązach.
Z papierów Reflection, które kupiłam dawien dawno w scrap.com.pl i do tej pory jeszcze mam trochę, bo blok był gruby (stąd też kółka do zbindowania). Do tego doszły papiery od Ines, które dostałam niedawno na urodziny ;o))
Łowcy szczegółów - dojrzą stare Zeszyty z ILS.

I tak oto powstał kolejny przepiśnik ....
dla Dorotki ;o)

Co więcej.....
Zostałam nominowana....
i to zupełnie znienacka. Na gali rozdania nagród w dresach przydomowych wystąpiłam, ale nagrodę odebrałam ;o)) Dziś - Odebrałam.
A nagrodę przydzieliły mi dwie osoby: Eawera i Ines. Szalenie Wam dziewczyny dziękuję. Cieszę się, że mogę Was choć troszkę inspirować, i że podobają Wam się moje prace ;o))
Każde wyróżnienie musi mieć jakiś niedobry ogon, czyli zasady przygarnięcia takiego wyróżnienia.
Oto zasady tegoż wyróżnienia:

1. Umieszczam u siebie link do bloga osoby, która przesłała nominację.
2. Wklejam powyższe logo na swoim blogu.
3. Piszę 7 rzeczy o sobie.
4. Nominuję 16 osób i informuję je o tym, pisząc odpowiedni komentarz.

No więc dwa pierwsze punkty już spełniłam. Punkt 3 zupełnie niezauważalnie przez Was - opuszczę. Nie ma sensu pisać 7 razy, że uwielbiam moje prace ręczne ;P
Moje 16 nominacji znajdziecie obok w linkach. Linki ułożone są według najświeższych aktualizacji, dlatego za każdym razem - będą to inne blogi i tym sposobem wyróżniając 16 osób - wyróżnię wszystkie blogi, które odwiedzam (wszystkie aktywne scraperki) ;o))).

Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!

P.S. Przypominam o Towarzystwie Dobrej Zabawy (poprzedni post). Trochę jestem rozczarowana tym, że do zabawy jest tak mało chętnych. Wydawało mi się, że propozycja zabawy jest fajna i kierując się swoim własnym podejściem do tego typu zabaw - byłam przekonana, że będzie kilku chętnych. Na blogu Aśko - dziewczyny w komentarzach piszą, że byłyby chętne, gdyby nie brak czas.... Ale halooooo - to jest tylko jedna kartka na miesiąc i to w dodatku z przygotowanych wcześniej materiałów - nie trzeba szukać ;o))
Ciągle zachęcam, by się zgłaszać, bo losowanie już wkrótce ;o))

P.S2 - A tu macie wyjątkowo słodkie candy u nebri ;o)

6 komentarzy:

 1. Przepiśnik wygląda nadzwyczaj smacznie i to mi przypomniało, że mam bardzo brzydki i stary zeszyt z przepisami i niechybnie coś z tym zrobię ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do mnie po wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny przepiśnik...i do tego w brązach....cudo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj piękny przepiśnik....Mnie już wszyscy męczą dookoła aby im zrobić, a czasu brak.... :) Uwielbiam brązy, a jeszcze te babeczki - super :)

  OdpowiedzUsuń