sobota, 3 marca 2012

AS#11

Witajcie. Jutro moja kolej na inspirację na blogu CraftFun. Jednak na jutro zaplanowaliśmy małą wycieczkę z dziećmi, więc jestem już teraz, by podzielić się z Wami moją.... miłością ;o)
U mnie było dziś piękne słońce. Wprawdzie nie udało nam się wyjść z domu, ale promienie docierające przez szyby i tak fajnie nas naładowały. Wyciągnęłam więc zdjęcia z upalnego lata 2010 i zainspirowana ciepłym słońcem zrobiłam ten kolorowy Layout. Ostatnio bardzo potrzebuję koloru, więc przekładam to na prace. Sami wiecie ;o))

Our love is forever

Jest to scrap wykonany w ramach naszej Akademii Scrapowania. Pracę do liftu wybierałam ja sama ;o)
Naszą inspiracją była ta praca Tomomi:


Poniżej kilka zbliżeń:
Bazą dla tego Lo jest papier z kolekcji Dla maluszka - od RAE.

Girlandę zrobiłam moim nowym dziurkaczem wygranym w scrap.com.pl. Całkiem fajnie wyszła, nieprawdaż? ;o)


Znajdziecie tu znaczki i napis love - z CraftFun. Niczym ich nie potraktowałam tym razem. Takie pasowały mi najbardziej ;o)

Mam wrażenie, że kolory są nieco przekłamane, albo mi coś do oka wpadło.

Bardzo lubię zdjęcia z tamtego lata. Mam nadzieję, że i Was zainspirują do wykonania jakiejś słonecznej, kolorowej pracy. Warto ją będzie zgłosić na nasze wiosenne wyzwanie ;o)

No i kochane - odwiedziłybyście mnie czasem w CraftFun - zapraszam Was do mnie - tam. Zostawcie jakiś ślad, że byłyście ;o))


Żeby zobaczyć lifty z tej lekcji, oraz wcześniejsze - zapraszamy Was do naszej AS.

Teraz już lecę spać. Pozdrawiam Was bardzo ciepło. Na koniec dodam, że byłam dziś na wspaniałym wernisażu. Opowiem Wam jednak innym razem bo padam.
Dobrej nocy Kochani!

4 komentarze:

  1. Kurczę, powoli brakuje mi słów, aby opisać mój zachwyt nad Twoimi Lo czy jak to tam się nazywam. Napiszę tylko: wow! Super kolory i w ogóle och, ach:)

    OdpowiedzUsuń
  2. strasznie się rozwijasz w tym scrapowaniu;)

    OdpowiedzUsuń