czwartek, 20 marca 2014

Zielona karteczka na Wielkanoc

Uwielbiam święta Wielkanocne za zieleń traw, tak samo, jak Boże Narodzenie za śnieg. Oczywiście to tylko takie minimalistyczne porównanie, bo jednak w świętach liczy się coś znacznie innego.

Nie mniej jednak... uwielbiam przyrodę budzącą się do życia po zimie. Dlatego na ostatnią moją inspirację dla Magicznej Kartki - przygotowałam kartkę świąteczną w kolorze soczystej trawy, a wszystko za sprawą trawiastego papieru z najnowszej kolekcji Głębia koloru.


Wykorzystałam też delikatne wycinanki: krzyż i napis Jestem ciekawa co myślicie na temat tego ciapania gesso po kartce świątecznej. Pasuje to to? Bo ja nie mogę się zdecydować :)

Do wykonania karteczki wykorzystałam:
- papier trawiasty
- napis z tych wycinenek
- krzyż z tych wycinanek

Kochani, dziękuję Wam za te 8 miesięcy spotykania się na firmowym blogu MK, za wszystkie Wasze komentarze i ciepłe słowa. Było mi niezmiernie miło pracować dla Magicznej Kartki, inspirować Was, czytać Wasze komentarze, podziwiać prace, które zgłaszacie na wyzwania. Dziękuję Wam za ten wspólny czas.
Oczywiście nie rozstajemy się na amen przecież. Będę częstym bywalcem w MK, a Wy, mam nadzieję, będziecie odwiedzać mnie tutaj :) . Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w sieci i nie dwa - w realu :D
Postaram się jeszcze - wziąć udział w najbliższym wyzwaniu MK i tym optymistycznym akcentem zakończę współpracę z Martą, fantastycznym DT i Magiczną Kartką.
Dziękuję jeszcze raz.


7 komentarzy:

 1. Przepiękna karteczka :) Ujmująca w każdym calu ;)
  Pozdrawiam serdecznie :)***

  OdpowiedzUsuń
 2. kwiatuch fajny, ciapania gesso nie czuję w ogóle,więc na kartkach jest dla mnie zbędne:P
  wbijaj Megolcu na moje candy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kartka, z odpowiednim na czas tych świąt klimatem:) Ogromnie mi się podoba;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne połączenie kolorów!!

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna kartka wielkanocna ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, nadzwyczaj ciekawe miejsce, doskonały tekst, oszałamiająco przedstawiony, pewnie nie raz odwiedze twój blog, dlatego że naprawde nadzwyczaj mi się tutaj u Ciebie podoba, pozdrawiam Wiolka :)

  OdpowiedzUsuń