niedziela, 15 marca 2015

Wspólne scrapowanie/ kartkowanie z dziećmi

Ostatnie dwa tygodnie - to była ciągła gonitwa, by ze wszystkim zdążyć, wyrobić się. Dużo pracy, od rana do późnej nocy przy komputerze, stemplach lub scrapowaniu.
Na dodatek właśnie w ciągu tych dwóch tygodni - chorowała nam Lenka. Nie chodziła do szkoły, miała mnóstwo nadrabiania, a na dodatek sam fakt - siedzenia dwa tygodnie w domu - doprowadzał ją (i mnie też) do momentów krytycznych cierpliwości.

W piątek postanowiłyśmy odpocząć i spędzić ze sobą całe popołudnie. Bo ileż można pracować?
Więc zeszyty, książki, przepisywanie lekcji - poszło w kąt, komputer, stemple w kąt i...... zorganizowałyśmy sobie wspólne kartkowanie.


Mikołaj początkowo bardzo chciał nam pomagać wycinając dziurkaczami różne ozdoby, ale bardzo szybko porzucił ten zamiar i oddał się swobodnej budowie wierzy.

Lenka natomiast - jest ekspresowa w działaniu. Niczego nie muszę jej tłumaczyć, ona po prostu patrzy jak ja pracuję i czerpie z tego ile może. 

Zupełnie samodzielnie zrobiła 5 kartek wielkanocnych.Na koniec jeszcze, przypomniała sobie, że w sobotę idzie na urodziny do kolegi i zrobiła kartkę szóstą - specjalnie dla Franka.


Po takiej fajnej zabawie, nawet sprzątanie nie było uciążliwe. Miko sam wyzbierał wszystkie ścinki, które narobił dziurkaczami. No, byłam pod wrażeniem :)
Ciekawe teraz, kto dostanie te śliczne karteczki od Lenki :)

Miłej niedzieli życzymy wszystkim odpoczywającym :D
Madzik

4 komentarze:

 1. Oj ja bym na pewno bardzo chciała taką śliczną karteczkę dostac :) Madziu jestem pod wrażeniem, ogromnym. Karteczki są śliczne i jeszcze piszesz, że zupełnie samodzielnie wykonane, brawa dla Lenki :) Dzielne masz dzieciaki, bo u mnie po takiej zabawie zawsze był problem ze sprzątaniem...

  OdpowiedzUsuń
 2. ale cudowności!!!
  Lenko, oby tak dalej ;))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Och moje tez by się zapewne chętnie dosiadły..

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny pomysł!!!!
  No, a po efekcie pracy Lenki - widać, że jeszcze troszkę i będziesz miała - Madziu - konkurencję :))))))
  gratuluję - i oby więcej takich miłych chwil - tego Wam życzę :)
  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń