poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Zaproszenia na 50 urodziny....

Jak się bawić to się bawić....
50 urodziny uczcić trzeba!!! "Faraon" - spędzał je z rodziną i przyjaciółmi. A zaprosił ich w ten sposób :)Fajnie wyszły, prawda?
Pani, która zamawiała zaproszenia - napisała do mnie tak:
"O żesz! Pocisnęła Pani!!! Są rewelacyjne! (...) Wzruszyłam się! No cholera,wzruszyłam się. Jest Pani niesamowita!! Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!
A zaproszenia cudne. Zdjęcia nie oddały rzeczywistości. Są genialne. Mina mojego męża....bezcenna. To on wypatrzył ze każde jest inne, ze każde ma inny szlaczek i każde jest wyjątkowe. (...) Jest Pani genialna i jedną z niewielu osób które ,,zatkały" mi męża
Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję "


Normalnie - sama się wzruszam jak to sobie czytam :D
Jest mi niezmiernie miło.......
Dziękuję!

Dobrej nocy moi mili,
Madzik :)
 

13 komentarzy:

 1. Madziu, takie coś to w ramkę i na ścianę :) nie Faraona ino te słowa, taki motywator. Choć Ty już mogłabyś księgę założyć. Zaproszenia świetne, super pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, "zatkałaś" Pani męża :D
  Zaproszenia świetne, pomysł ze zdjęciem rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ło matko! Pani naprawdę udostępniła moje ,,z młodej piersi się wyrwało" :D :D Do dzisiaj jak patrzę na Pani dzieło, oczy mi się pocą <3 Jeszcze raz dziękuję że Pani jest :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za każdym razem jak czytam sobie Pani wiadomość, to śmieję się do monitora...... Takie wiadomośći - poprawiają nastrój na bardzo długo :)

   Usuń
 4. no i o to chodzi właśnie w tym wszystkim .

  OdpowiedzUsuń
 5. Madzia Madzia ... zawyżyłaś innym scraperom tak poprzeczkę, że niektórzy nigdy jej nie dosięgną ... i wciąż przesz do przodu z każdym projektem lepszy pomysł ... ja to już nie zachwalam bo słów mi brakło dawno temu. Nie dziwię się tej Pani, że ją tak zszokował Twój talent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polly, czerwienię się :)
   Ale wiem, że są poprzeczki postawione przez jeszcze inne scraperki , których ja pewnie nie dosięgnę......

   Usuń
 6. Dziękuję Wam dziewczyny - każde z osobna za te komentarze <3

  OdpowiedzUsuń